Apartament 1+1 ne shitje ,Don Bosko

 • €71,600
Don Bosko, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 1+1 ne shitje ,Don Bosko

Don Bosko, Tiranë
 • €71,600

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 89,5
 • Sipërfaqe ㎡
 • P24646
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 ne shitje ,Rrugen e Elbasanit

Apartamenti është 89,5 m2 i organizuar në një dhomë gjumi, një sallon dhe një kuzhinë gatimi e sistemit open space, një tualet dhe një ballkon i gjatë rreth apartamentit.

Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar, që perfshin kuzhinen e gatimit me elektroshtepiaket (frigorifer, pianure, furre inkaso, mikrovale), dy divane dhe një kolltuk.

Apartamenti është në katin e peste te banimit. Pallati është ndertim i vitit 2006 dhe ka një ashensor

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj