APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, BRRYLI.

 • €45,000
Brryli, Bulevardi Zhan D'Ark, Xhamlliku, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, BRRYLI.

Brryli, Bulevardi Zhan D'Ark, Xhamlliku, Tiranë
 • €45,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 63
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29339
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 ne Brryl, prane Ambulances nr.2.

Apartamenti ka siperfaqe 63 m2 dhe ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues.

Eshte i organizuar nga korridori i cili ben shperndarjen ne kuzhinen dhe dhomen e ndenjes, dhomen e gjumit, ballkon dhe tualetit me dritare.

Apartamenti shitet i mobiluar.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo