Shitet ambient komerical, Bllok

  • €715,000
Ish Blloku, Libri Universitar, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet ambient komerical, Bllok

Ish Blloku, Libri Universitar, Tiranë
  • €715,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 130 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27697
  • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje ambient komercial ne zonen e Bllokut.

Ambienti ka siperfaqe 130m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Zone shume e mire per zhvillimin e biznesit.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj