APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE ASTIR

 • €350/Muaj
Astir, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE ASTIR

Astir, Tiranë
 • €350/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43400
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me qira ne Astir.

Apartamenti organizohet ne ambjent ndenje dhe ambjent gatimi, ne nje dhome gjumi, nje tualet si dhe nje ballkon.

Me nje mobilim bashkekohor dhe me te gjitha paisjet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Cmimi i qirase eshte: 350 euro/muaj.

Mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone!

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko