APARTAMENT 1+1 ME QERA, SHKOLLA E BALETIT.

 • €420/muaj
Shkolla e Baletit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, SHKOLLA E BALETIT.

Shkolla e Baletit, Tiranë
 • €420/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37149
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament 1+1 tek shkolla e baletit.

Apartamenti ka siperfaqe 70m2 dhe ndodhet ne katin e 10 jo te fundit te nje pallati te ri.

Lirohet ne daten 5 tetor.

Cmimi eshte 50000 leke.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo