Apartament ne shitje 2+1 ne Komune te Parisit !

 • €170,000
Komuna e Parisit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament ne shitje 2+1 ne Komune te Parisit !

Komuna e Parisit, Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €170,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 126
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30303
 • ID Prones

Përshkrim

~Apartament  2+1  Ne Komune te Parisit  me siperfaqe 126m2

~ Apartamenti eshte komplet i mobiluar , me super vendndodhje dhe ne pallat mjaft te mire  . Te gjitha facilitetet afer !

~Orientim Lindje-Perendim , 2 tualete , 2 ballkone , kondicioner .

~Cmimi i shitjes 170.000 Euro .

~Per cdo vizite ne prone na kontaktoni !

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva