APARTAMENT 1+1 ME QERA, DELIJORGJI.

 • €650
Kompleksi Delijorgji, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, DELIJORGJI.

Kompleksi Delijorgji, Tiranë
 • €650

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 72
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45148
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 1+1 me qera, tek kompleksi Delijorgji.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ka siperfaqe 72 m2.

Cmimi eshte 650 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo