APARTAMENT 1+1 ME QERA, BLLOKU.

 • €700/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, BLLOKU.

Ish Blloku, Tiranë
 • €700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 41
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39684
 • ID Prones

Përshkrim

Japim super apartament me qera, ne Bllok, ish-kinema Agimi.

Apartamenti ka siperfaqe 45 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi dhe tualet.

Cmimi eshte 700 euro ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo