APARTAMENT 1+1 ME QERA, 21 DHJETORI.

 • €500/muaj
21 Dhjetori, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, 21 DHJETORI.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40663
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartament modern te 21 Dhjetori. Aprtamenti eshte i sapo mobiluar ne menyre bashkekohore. Organizohet nga nje dhome ndenje, ambienti i gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim.

Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo