Apartament 1+1 i investuar ne shitje tek ASL

 • €84,000
Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 1+1 i investuar ne shitje tek ASL

Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
 • €84,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 66
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37754
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me siperfaqe 66m2 tek ASL , Pediatria

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 1 dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon i bollshem .

Apartamenti eshte i investuar me kuzhine , kondicioner , parket ,izolim termik dhe akustik.

Apartamenti disponon  dokumentat e rregullt hipotekor .

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva