AMBIENT PER ZYRE ME QERA, MYSLYM SHYR

 • €500/muaj
Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRE ME QERA, MYSLYM SHYR

Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41044
 • ID Prones

Përshkrim

Japim ambient per zyre me qera, midis Myslym Shyrit dhe Ish Ekspozites.

Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 70 m2.

Organizohet ne 3 ambiente, 1 tualet, depo, kuzhine.

I saporestauruar.

Orientim lindje perendim.

Cmimi eshte 500 euro neto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko