AMBIENT PER ZYRA ME QERA, ISH-STACIONI I TRENIT.

  • €2,520/muaj
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, ISH-STACIONI I TRENIT.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
  • €2,520/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 4
  • Tualete
  • 420
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36155
  • ID Prones

Përshkrim

Ambient komercial me qera, ish stacioni i trenit, prane Postes shqiptare.

Ambienti ka siperfaqe 420 m2 dhe ndodhet ne katin 7 te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, 10 ambiente, 4 tualete.

Cmimi eshte 6 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo