AMBIENT PER ZYRA ME QERA, GARDA.

  • €2,000/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, GARDA.

Ish Blloku, Tiranë
  • €2,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • P35869
  • ID Prones

Përshkrim

Super ambient per zyra me qera, prane Gardes, mbrapa Xheko Imperial.

Ambienti ka siperfaqe 250 m2 dhe eshte i organizuar ne dy ambiente openspace dhe dy tualete.

Hyrje e vecante, fasade e madhe xhami kati 0 dhe kati 1.

Cmimi i qerase eshte 2000 euro bruto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo