Ambient Multifunksional me Qera Afer Casa Italia

  • €6,000/muaj
Yrshek, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient Multifunksional me Qera Afer Casa Italia

Yrshek, Tiranë
  • €6,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2300
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31775
  • ID Prones

Përshkrim

Ambient me siperfaqe 1400 m2 ndertim dhe 900m2 Toke ne Autostrade .

Momentalisht eshte e shfrytezuar per biznes dhe  banim  .

Ka mundesi perdorimi te shumellojshme , me pak se 1 km larg Casa Italia , ne nje nga  Rruget dytesore me me fluks ne Tirane  .

Siperfaqja e ndertimit  eshte e ndare ne 2 zona  . E para eshte ne faze karabinaje por e shfrytezueshme dhe mundesi fantastike per Servise , Mobileri apo biznese te tjera .

Zona e dyte eshte e ndertuar per banim , ka 17 dhoma dhe nje siperfaqe te lakmueshme investimi .

Cmimi i qerase  per te gjithe  Ambientin eshte 6000 Euro ne muaj .

Per nje Vizite ne prone na kontaktoni .

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva