Ambient me qera tek ASL

 • €500/muaj
Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient me qera tek ASL

Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 116
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38054
 • ID Prones

Përshkrim

Ambient me siperfaqe 116m2 me qera tek Asl

Apartamenti organizohet ne 3 ambiente pune 2 tualete , 2 ballkone ne katin e 2 te nje rezidence te re , prane Pediatrise dhe Qsut.

Ambienti ka orientim te plote Lindje Perendim

Ambienti eshte i aksesueshem lehtesisht si me ashensor si me shkalle.

Ambienti eshte shume i pershtatshem per Klinika , Laboratore , Zyra etj .

Per me shume na kontaktoni

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva