Ambient me qera Prane Spitalit Ushtarak

  • €900/muaj
Don Bosko, Laprakë, Spitali Ushtarak, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient me qera Prane Spitalit Ushtarak

Don Bosko, Laprakë, Spitali Ushtarak, Tiranë
  • €900/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 81
  • Sipërfaqe ㎡
  • P33262
  • ID Prones

Përshkrim

Ambient me qera me siperfaqe 81 m2 ne Rruge Kryesore prane Spitalit Ushtarak .

Ambienti eshte totalisht open space , me pllaka , tavan shume i larte , me frekueshmeri te madhe pasi  ndodhet buze rruges kryesore .

Ambienti eshte me fasade xhami dhe i shtruar me Pllaka .

I pershtatshem per Farmaci , Klinika , Laboratore ose tipologji te ndryshme biznesi .

Per me shume na kontaktoni .

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva