AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE NE ASTIR

  • €45,000
Astir, Tiranë
Për Shitje

AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE NE ASTIR

Astir, Tiranë
  • €45,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 46
  • Sipërfaqe ㎡
  • P41912
  • ID Prones

Përshkrim

Ambient komercial per shitje ne zonen e Astirit.

Ambjenti ka siperfaqe 46 m2 dhe ndodhet ne kat 0.

Eshte e organizuar ne nje ambjent si dhe nje tualet.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Ambjenti eshte nje mundesi e mire per investim.

Cmimi i shitjes eshte 45,000 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle