AMBIENT KOMERCIAL ME QERA, BLLOKU.

  • €2,000/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT KOMERCIAL ME QERA, BLLOKU.

Ish Blloku, Tiranë
  • €2,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 100
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36970
  • ID Prones

Përshkrim

Japim ambient komercial me qera ne Bllok.

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe ka siperfaqe 100 m2.

Ambienti ndodhet ne corner dhe ka fasade te madhe xhami.

Cmimi eshte 2000 euro neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo