Ambient biznesi me qira, Durres

Durrës
Për Qira Tërhequr

Ambient biznesi me qira, Durres

Durrës

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 97
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28633
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ,ambient 105 m2 ,ne Durres ,prane Muzeut te Dershmoreve. Kati 0, 2 tualete . Qera mujore NETO 450 Euro. Ambienti eshte bosh. Ka instalime nen pllaka per dy aparatura dentare sepse ka qene klinike dentare per nje kohe te gjate, por ambienti eshte i pershtatshem dhe per tipologji te ndryshme biznesi.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj