AMBIENT BIZNESI ME QIRA, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES.

  • €5,000/muaj
Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QIRA, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES.

Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
  • €5,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2500
  • Sipërfaqe ㎡
  • P26057
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient biznesi me qira , autostrada Tirane-Durres, km 1.

Ambienti ka siperfaqe prej 2500 m2.

Eshte i ndare ne 3 dhoma dhe nje ambient i madh.

Dhomat e vogla mund te sherbejne si zyra ose per magazinim.

Pajisur me 2 ashensore industrial.

Nese nevojitet ambient me i vogel mund te sistemohet nga ana e pronarit.

Vende parkimi.

Cmimi eshte 2 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo