Zyre me qera tek Stacioni i Trenit

 • €250/muaj
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Zyre me qera tek Stacioni i Trenit

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €250/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 28
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38839
 • ID Prones

Përshkrim

Zyre me siperfaqe 28m2 me qera tek Stacioni i Trenit

Zyra ka vetem 1 ambient dhe tualetin .

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor ne Rruge kryesore tek Stacioni I Trenit

E pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi .

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani