Zyre me qera tek “Rruga e Durresit “

  • €400/muaj
Rruga e Durrësit, Zogu i Zi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Zyre me qera tek “Rruga e Durresit “

Rruga e Durrësit, Zogu i Zi, Tiranë
  • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 22
  • Sipërfaqe ㎡
  • P30601
  • ID Prones

Përshkrim

~Zyre me qera tek Rruga e Durresit  .

~Siperfaqe 22 m2

~Me parket dhe hyrje ngjitur me rrugen  .

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva