ZYRA+MAGAZINE ME QERA, GOLDEN PARK TIRANA.

  • €1,200/muaj
Yzberish, Tiranë
Për Qira Tërhequr

ZYRA+MAGAZINE ME QERA, GOLDEN PARK TIRANA.

Yzberish, Tiranë
  • €1,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 310
  • Sipërfaqe ㎡
  • P33963
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira ambient 310 m2 ne total , i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Ambienti eshte duplex : kati 0, i pershtatshem per showroom, eshte 60 m2 , se bashku me nje tualet te vogel, ndersa kati -1 me hyrje nga garazhdi i pallatit, i pajisur me dere te telekomanduar, eshte 250 m2 dhe 5 metra i larte.

Katet lidhen me shkalle te brendshme.

Ambienti eshte i pajisur me teknologjine me te fundit , me kamera dhe sistem sigurie.

I pershtatshem per servis, lavanderi, magazine , showroom, punishte te ndryshme etj.

Cmimi eshte 1200 euro.

Per me shume na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo