SUPER APARTAMENT MODERN 3+1 NE QENDER

 • €700/muaj
Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

SUPER APARTAMENT MODERN 3+1 NE QENDER

Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 125
 • Sipërfaqe ㎡
 • P24851
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira super apartament modern 3+1 ne qender te Tiranes.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125 m2 dhe organizohet ne dhome ndenje kuzhine ,tre dhoma gjumi ,dy tualete koridor i cili ben shperndarjen neper dhoma si dhe ballkon .

Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar ne menyre shum moderne ,ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te paisur me ashensor .

Per me teper informacione mund te kontaktoni.

Property Invest Albania

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj