Super apartament 2+1 ne shitje tek Golden Park 3 .

 • €99,000
Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Selitë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Super apartament 2+1 ne shitje tek Golden Park 3 .

Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Selitë, Tiranë
 • €99,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 94 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35437
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1  me siperfaqe 94m2 ne shitje tek Golden Park 3.

Apartamenti organizohet ne nje dhome te madhe ndenje , ambient gatimi,2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone  .

Apartamenti eshte i investuar ne te gjitha detajet :

Dritare dopio xham , Dyer Druri , Dysheme e investuar , Kondicioner , Ndricim  i perzgjedhur dhe shume i plote , kuzhine e re dhe ,mobilje te gjitha te reja te nje  cilesie mjaft te larte .

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe aksesohet nepermjet ashensorit .

Jane ne proces hipotekimi , jane legalizuar pritet tani qe te iu dale dhe hipoteka .

Per me shume shikoni fotot ose na kontaktoni ne numrat tane te telefonit  .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva