SUPER APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK KOMPLEKS HALILI

 • €500
Rruga e Dibrës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

SUPER APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK KOMPLEKS HALILI

Rruga e Dibrës, Tiranë
 • €500

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 98
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42112
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera super apartament 1+1 tek Kompeks Halili, rruga e Dibres, nje nga zonat me te kerkuara per vendodhjen e favorshme me pak se 5 minuta nga Qendra.

Apartamenti eshte i organizuar ne ambjent ndenje dhe ambjent gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti ka siperfaqe 98 m2, mjaft i bollshem per nje jetese sa me komode.

Ndodhet ne katin e 11-te dhe ka pamje te lire dhe mjaft te kendshme te qytetit.

Cmimi i qerase eshte: 500 euro/muaj.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle