Shitet toke ne Maminas!

  • €45,000
Autostrada Tiranë-Durrës, Maminas, Shkozet, Durrës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet toke ne Maminas!

Autostrada Tiranë-Durrës, Maminas, Shkozet, Durrës, Tiranë
  • €45,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3600
  • Sipërfaqe ㎡
  • P29222
  • ID Prones

Përshkrim

ULET CMIMI NGA 70000 ne 45000 euro.

 

Ne zonen e Maminasit, mbrapa fabrikes se tullave shesim toke me cmim okazion!

Toka ka siperfaqe 3600 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Toka eshte e pershtatshme per ndertim kapanoni, ose vile per banim.

 

Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj