Shitet super vile ne Rezidencen Mandarine Drive prane Teg!

 • €1,100,000
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Shitje

Shitet super vile ne Rezidencen Mandarine Drive prane Teg!

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
 • €1,100,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete
 • 270
 • Sipërfaqe ㎡
 • 300
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42823
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super vile ne Rezidencen Mandarine Drive prane Teg.

Mandarine Drive ofron nje mundesi unike jetese duke propozuar nje hapesire te kuruar ne qetesine e gjelberimit bashkelidhur me arkitekturen unike per nje jetese luksi. Eshte zhvilluar  ne nje zone relativisht te banuar objekt i investimeve te konsiderueshme ne dekaden e fundit.

Vila qe disponojme ka siperfaqe ndertimi 270 m2 dhe siperfaqe parcele 300 m2.

Eshte e organizuar ne tre kate.

Disponon 3 dhoma gjumi, 4 tualete, 2 ambiente ndenje, lavanteri, dhome sherbimi etj.

Cmimi i shitjes 1.100.000€

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest