Shitet super apartament 2+1 te Blv i Ri afer Ysberisht.

 • €68,000
Unaza e Re, Yzberish, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super apartament 2+1 te Blv i Ri afer Ysberisht.

Unaza e Re, Yzberish, Tiranë
 • €68,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 95
 • Sipërfaqe ㎡
 • P23654
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 afer bulevardit te ri yzberisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 8. Perbehet nga nje sallon i madh ,guzhina,2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe nje ballkon. Punimet e brendshme jane bere vete jashte firmes ndertuese. Dyer dritare druri cilesore,pllakat nga me te mirat,banjo me pajisjet me bashkekohore. Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket.Apartamenti dhe pallati nuk kane pesuar asnje demtim nga termeti. Me hipoteke. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe shitet bosh.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj