Shitet super-apartament 2+1, Rr. Elbasanit

 • €300,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super-apartament 2+1, Rr. Elbasanit

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €300,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 167 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P25842
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje super-apartament ne Rrugen e Elbasanit, me pamje nga pylli i Parkut te Liqenit Artificial. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira te zones, me punime shume cilesore dhe administrim shume te mire. Hyrja ndodhet ne katin e 4.

Apartamenti ka siperfaqe totale 167m2, ku 150m2 eshte siperfaqe e brendshme e apartamentit. Hyrja eshte e strukturuar nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje I bollshem, ambient gatimi I vecuar, kordior shperndares, ballkon, 2 tualete. Investimet e brendshme ne apartament jane shume cilesore.

Cmimi: 1800Euro/m2

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj