Shitet super apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit

 • €105,000
Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit

Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
 • €105,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 71
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P41888
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe  71.18 m2 tek Fusha e Aviacionit.

Apartamenti organizohet ne nje sallon , dhome gjumi , tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri ne perfundim te punimeve, i ndertuar me izolim termik dhe akustik dhe gjithashtu me cilesi shume te mire ndertimi.

Per me shume informacione na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva