Shitet ose jepet me qira super 4+1 ne bllok!

 • €300,000/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Shitet ose jepet me qira super 4+1 ne bllok!

Ish Blloku, Tiranë
 • €300,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 155
 • Sipërfaqe ㎡
 • P23581
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet ose jepet me qira.

Super apartament ne zonen e Bllokut. Apartamenti eshte i organizuar nga 4 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone. Eshte pjese e nje godine shume cilesore, me administrim shume te mire dhe vetem dy apartamente ne kat. Orientimi i apartamentit eshte Veri – Jug dhe ndodhet ne katin e 8 te nje pallati me 12 kate.

Cmimi i qirase eshte 800 Euro

Cmimi i shitjes eshte 300.000 Euro

Per me teper ju ftoj per nje vizite ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj