Shitet ose jepet me qera dyqan, Bllok

  • €560,000
  • €1,800/muaj
Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Për Shitje Tërhequr

Shitet ose jepet me qera dyqan, Bllok

Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë
  • €560,000
  • €1,800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 85 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27846
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet ose jepet me qera dyqan ne nje nga zonat me te mira ne Bllok.

Dyqani ka siperfaqe 85m2 dhe eshte buze rruges kryesore. Zone me qarkullim te larte kembesoresh.

Cmimi ne shitje: 560000Euro.

Cmimi per qera:  1800Euro/muaj Bruto

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest