Shitet Njesi Sherbimi te Rezidenca Book Building

Qendër, Tiranë
Për Shitje

Shitet Njesi Sherbimi te Rezidenca Book Building

Qendër, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 945.23
  • Sipërfaqe ㎡
  • P37361
  • ID Prones

Përshkrim

Ne ndertimin me elitar te momentit,ne Rezidencen  Book Building prane kulles se Sahatit ,ne qender te Tiranes shesim  njesi sherbimi me cmim kleringu.

Rezidenca eshte unike,e nje tjeter niveli dhe magjepsese ne cdo detaj te saj sepse ofron pamje madheshtore te kryeqytetit.

Ambienti ndodhet ne katin e 1, ka siperfaqe neto 787.69m2 dhe bruto 945.23m2.

Per informacione te detajuara jeni te lutur te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest