SHITET DUPLEX, REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1.

 • €390,000
Kodra e Diellit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

SHITET DUPLEX, REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €390,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 220
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38873
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super duplex, tek rezidenca Kodra e Diellit 1.

Duplexi ka siperfaqe te brendshme 220 m2 dhe eshte totalisht i mobiluar ne stil Italian.

Kati i pare organizohet ne dhome ndenje, kuzhine e vecante, dhome gjumi, garderobe, tualet dhe verande, me pamje fantastike dhe te lire.

Kati i dyte organizohet nga dy dhoma gjumi, dy garderoba, dy tualete, dhome teknike.

Aktualisht i dhene me qera 1500 euro.

Cmimi eshte 390000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo