Shitet apartament 3+1+2+verande, Bulevardi i ri.

 • €220,000
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 3+1+2+verande, Bulevardi i ri.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €220,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 169
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P46308
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2+verande, Bulevardi i ri.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 130.82 m2, siperfaqe neto 108.86 m2 , siperfaqe neto 108.86 m2 dhe siperfaqe  verande 38.46 m2.

Organziohet ne dhome ndenje +ambient gatimi, ngrenie, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe verande.

Ndodhet ne katin e 9 te objektit.

Cmimi i shitjes 1450 €/m2.

Apartamenti disponon dhe 2 poste parkimi me cmim 13.000 € secili.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest