Shitet apartament 3+1, ne Bllok

 • €290,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1, ne Bllok

Ish Blloku, Tiranë
 • €290,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 145 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P24916
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje super-apartament ne zonen me te mire te Bllokut, ne rrugen Sami Frasheri, pallat buze rruge. Apartamenti eshte i tipologjise 3+1, me siperfaqe neto 145m2. Ndodhet ne katin e 4 banim te nje nder pallatave me te mire te zones dhe dhe shume cilesor.

Post parkimi i perfshire ne cmim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj