Shitet apartament 3+1, Myslym Shyri

 • €180,000
Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1, Myslym Shyri

Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €180,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 125 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P26881
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament ne Rrugen Mujo Ulqinjaku, me aksesim nga Rruga Myslym Shyri dhe Rruga e Kavajes.

Apartamenti ka siperfaqe totale 125m2 dhe eshte i organizuar nga tre dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, koridor shperndares, 2 tualete, 2 ballkone. Hyrja eshte e investuar dhe me punime shume cilesore. Elektroshtepiaket te markave me te mira. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj