Shitet Apartament 2+1+2 tek Rruga e Dibres, Spitali Francez

 • €139,000
Rruga e Dibrës, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Apartament 2+1+2 tek Rruga e Dibres, Spitali Francez

Rruga e Dibrës, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
 • €139,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 88
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39020
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2 me siperfaqe 88m2 tek Rruga e Dibres , Spitali Francez.

Apartamenti Organizohet ne nje dhome te bollshme gjumi , ambient gatimi me ajrim , 2 dhoma gjumi , 2 tualete (njeri me dritare) , korridor shperndares dhe 1 ballkon .

Apartamenti ka orientim totalisht Jug , ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri , me fasade te ventiluar , administrim fantastik dhe cilesi shume te mire .

Apartamenti eshte totalisht i investuar me sistem Ngrohje-Ftohje multisplit , kuzhine e re , cdo gje e mobiluar dhe e rregulluar me arkitekt .

Shitet si ne foto .

Disponon te gjithe dokumetacionin e Rregullt hipotekor .

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva