Shitet apartament 2+1+2 tek Asl , Kongresi i Manastirit

 • €155,500
Kompleksi Asl, Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2 tek Asl , Kongresi i Manastirit

Kompleksi Asl, Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
 • €155,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 119.6
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39455
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Asl , Kongresi i Manastirit

Apartamenti organizohet ne 1 sallon te bollshem , 2 dhoma gjumi plot drite , 2 tualete , korridor shperndares dhe 2 ballkone.

Apartamenti eshte shume cilesor me izolim termik dhe akustik i shoqeruar me fasade sistem kapot.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe te fundit te nje Kompleksi te Ri te perfunduar tani , ka lulishte dhe organizim shume te mire, prane te gjitha faciliteteve te nevojshme per nje jetese komode.

Cmimi eshte cmim kleringu, nxitoni

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva