Shitet apartament 2+1+2 Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2 Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Zogu i Zi, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 120
  • Sipërfaqe ㎡
  • P45375
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 Rezidenca Colonnade, Zogu i Zi.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 120.1 m2, siperfaqe neto 99.2 m2 dhe siperfaqe te perbashket 20.9 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Objekti eshte ne ndertim.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest