Shitet apartament 2+1+2 ne Yzberisht

 • €100,000
Yzberish, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2 ne Yzberisht

Yzberish, Tiranë
 • €100,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 102 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37350
 • ID Prones

Përshkrim

Ulet cmimi nga 108.000 Euro ne 100.000 Euro.
Shitet apartament 2+1+2 ne Yzberisht, prane KMY, Rruga 3 Deshmoret.
Apartamenti ka siperfaqe 102 m2.
Ndodhet ne katin e 1 banim ne ndertim te vitit 2014, me sistem kapote.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, korridor.
Apartamenti eshte i investuar dhe shitet i mobiluar.
Orientim Perendim.
Disponon dokumentacion hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj