Shitet apartament 2+1+2 Kompleksi Xheluks, Rruga e Elbasanit.

 • €160,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1+2 Kompleksi Xheluks, Rruga e Elbasanit.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €160,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 114
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46208
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 Kompleksi Xheluks, Rruga e Elbasanit.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 113.91 m2, siperfaqe neto 98.2 m2 dhe siperfsqe te perbashket 15.71 m2.

Apartamenti organizohet ne dhome ndenje + ambient ngrenie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 1400 €/m2

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest