Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Barrikadave, Qender

 • €237,300
Rruga e Barrikadave, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Barrikadave, Qender

Rruga e Barrikadave, Tiranë
 • €237,300

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 98.87
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2024
 • Viti Ndërtimit
 • P45680
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe prej 98.87m2 tek Rruga e Barrikadave.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi, 3 dhoma gjumi , 2 tualete , korridor shperndares dhe 1 ballkon.

Apartamenti ka nje pozicion fantastik Jug-Perendim , ndodhet ne katin e 5 dhe ka nje nder planimetrite me ideale persa i perket m2.

Shume prane qendres ne nje nder ndertimet me prestigjoze te zones , me cilesi shume te mire ndertimi , fasade fantastike dhe prane te gjitha faciliteteve kryesore te zones.

Cmimi eshte cmim Kleringu!!!

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani