Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Botanik

 • €158,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Botanik

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €158,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 109
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P44070
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 109m2 tek Kopshti Botanik.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te madhe dhe te bollshme , 2 dhoma gjumi , 1 ambient gatimi , korridor shperndares dhe 2 ballkone.

Apartamenti eshte i rinovuar dhe ka gjithashtu dhe pjesen e kuzhines.

Prona ka orientim fantastik Jug-Perendim dhe ndodhet ne nje nder zonat me te qeta , me te pastra dhe me te lakmuara per banim ne kryeqytet.

Prona disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor

Per me shume na kontatktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva