Shitet apartament 2+1 prane Shkolles se Bashkuar

 • €97,000
Allias, Kinostudio, Shkolla e Bashkuar, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
Tërhequr

Shitet apartament 2+1 prane Shkolles se Bashkuar

Allias, Kinostudio, Shkolla e Bashkuar, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
 • €97,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 93 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37588
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 prane Shkolles se Bashkuar.
Apartamenti ka siperfaqe 93 m2.
Ndodhet ne katin e 4 ne ndertim te sapo perfunduar.
Orientim fantastik Jug.
Organizohet ne sallon ndenje dhe ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Cmimi eshte 97.000 Euro.
Apartamenti eshte ne proces hipotekemi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj