Shitet apartament 2+1 Kompleksi Molla ne Yzberisht.

 • €109,000
Yzberish, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 Kompleksi Molla ne Yzberisht.

Yzberish, Tiranë
 • €109,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 105
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41030
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1  Kompleksin Molla ne Yzberisht.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 105 m2.

Organizohet ne korridor shperndares, ambient ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me ashensor.

Cmimi i shitjes 109.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani