Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Barrikadave, Qender

 • €189,000
Rruga e Barrikadave, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Barrikadave, Qender

Rruga e Barrikadave, Tiranë
 • €189,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 78.71
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45683
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super apartament 1+1 me siperfaqe 78.71m2 tek Rruga e Barrikadave prane Qendres

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , dhome gjumi , 1 korriodr shperndares dhe nje ballkon

Apartamenti ka orientim Jug dhe ndodhet ne nje nder pallatet me te mira te zones.

Cmim kleringu

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani