Shitet apartament 1+1 tek Golden Park 3

 • €80,000
Kompleksi Golden Park, Rruga e Kavajës, Selitë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 tek Golden Park 3

Kompleksi Golden Park, Rruga e Kavajës, Selitë, Tiranë
 • €80,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 76.4
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39399
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 me siperfaqe  76.4 m2 tek Golden Park 3

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te madhe , ambient gatimi , dhoma gjumi 1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 dhe ka orientim fantastik Jug.

Ne faze perfundimtare , jane duke u bere instalimet dhe suvatimet.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva