Shitet apartament 1+1 plus Garsoniere ne Astir tek Vila L

 • €127,000
Astir, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 plus Garsoniere ne Astir tek Vila L

Astir, Tiranë
 • €127,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 106.2
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2010
 • Viti Ndërtimit
 • P44605
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 Plus garsoniere me siperfaqe totale prej 106.2 ne Astir tek Vila L

Hyrjet ndahen ne :

Apartamenti 1+1 qe organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi, dhome gjumi , tualet , korridor shperndares dhe nje ballkon i madh qe lidh edhe dhomen e gjumit edhe te ndenjes.

Garsonierja organizohet ne nje dhome ku ka ambient gatimi, tualet dhe nje ballkon.

Hyrjet jane pjeserisht te mobiluara dhe jane ideale per investim.

Ndodhen ne nje pallat te ri me ashensor  dhe prona disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor

Per me shume na kontaktoni.

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva